معاون غذا و دارو اراک خبر داد؛

بیماران خاص و صعب العلاج دیگر نیاز حضوری به معاونت غذا و دارو جهت مساعدت مالی ندارند

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۶ کد : ۵۷۳۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۲۲
در راستای سهولت انجام امور برای بیماران خاص و صعب العلاج و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات معاونت غذا و دارو اقدام به راه اندازی اتوماسیون اداری با داروخانه هلال احمر اراک نموده است.
بیماران خاص و صعب العلاج دیگر نیاز حضوری به معاونت غذا و دارو جهت مساعدت مالی ندارند

به گزارش ایفدانا و به نقل  روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر عباس علیمرادیان، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک در گفتگو با روابط عمومی این معاونت گفتند این امر در راستای کاهش مراجعات حضوری بیماران خاص و صعب العلاج و  و استفاده از خدمات فناوری اطلاعات در جهت خدمت به ارباب رجوع ،آماده و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: اجرای این امر موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان می شود.

وی اظهار داشت : با راه‌ اندازی کارتابل کاربردی ،بیماران دیگر نیاز به مراجعه حضوری جهت دریافت نامه برای مساعدت مالی به معاونت غذا و دارو ندارند و این فرایند از طریق اتوماسیون مابین معاونت و هلال احمر صورت میگردد و همچنین  درصد قابل توجهی ازهزینه های مستقیم و غیر مستقیم چاپ و توزیع مکاتبات کاهش یافته و سبب کاهش رفت و آمد ها و تسریع در انجام امور خواهد شد.

وی افزود: توسعه خدمات الکترونیکی، بالا رفتن دقت و سرعت، افزایش رضایت مندی بیماران و ارباب رجوع ازجمله مهمترین اهداف اجرای ایجاد این کارتابل محسوب می شود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک در پایان از زحمات و همکاری واحد آمار و فناوری اطلاعات معاونت و مرکز فوریت های دارویی هلال احمر در راه اندازی این امر تشکر نمودند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: بیماران خاص و صعب العلاج اتوماسیون اداری دکتر علیمرادیان


( ۲ )

نظر شما :