در پیامی صورت گرفت؛

"معاون غذا و دارو اراک" فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت

۱۸ آبان ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۲ کد : ۶۴۴۶ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۴۷
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی طی پیامی میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.
"معاون غذا و دارو اراک" فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت

دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)، پیامبر صلح و دوستی، عدالت و مهربانی و فرا رسیدن هفته وحدت را به همه مسلمین جهان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی‌شک پیامبر رحمت در سیره و سلوک، اخلاق و معنویت را در جامعه اسلامی اعتلا بخشیدند و وحدت و همدلی را بین مسلمین در پرتو چنگ زدن به حبل الله، چراغ راه هدایت قرار دادند.

تدبیر خمینی کبیر (ره) در نامگذاری هفته وحدت، حرکتی عظیم و دشمن شکن در راستای اتحاد و یگانگی امت اسلامی و خنثی کننده نقشه‌های شوم استعمار و استکبار بود که همیشه درصدد تفرقه و نقاق در بین امت اسلامی بوده و هستند.

جامعه حوزه سلامت وظیفه دارد با تأسی از سیره پیامبر اکرم (ص)در جهت تحقق هرچه بیشتر وحدت مسلمین، حفظ کرامت انسانی، تقویت صلح و مودت مسلمانان اقدامات عملی را تبیین کند تا توطئه‌های بدخواهان امت اسلامی خنثی گردد.

ضمن بزرگداشت میلاد نبی‌اکرم (ص) و هفته وحدت که نشان از ذهن آگاه و هوشیار امام خمینی (ره) در برهه‌ای حساس از تاریخ بوده است، امیدوارم اتحاد و همدلی بین مسلمین سرلوحه فکر و عمل همه اندیشمندان، فرهیختگان و دانشگاهیان و پرسنل حوزه سلامت قرار گیرد.

دکتر عباس علیمرادیان

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی

انتهای پیام/

کلید واژه ها: پیام تبریک دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک هفته وحدت


نظر شما :