به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست

۳۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۶ کد : ۹۷۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۳۵
روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک با صدور اطلاعیه‌ای فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که حماسه بی بدیل ملت غیور ایران اسلامی و بسیجیان دریادل و آزاده است را گرامی داشت.
دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست

روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک در پیامی نوشت: دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست. در پی تجاوز کفتار صفتان ننگ و نفرین، هفت شهر عشق را بیدار دلان ما در هشت بهار آزادگی پیمودند.
 

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و ار آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.
 

آری، جای جای دشت های سوزان جنوب و بلندی های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد. هم آنان که مرگ سرخ را برننگ سکوت، ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.
 

روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را گرامی می دارد.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: فرهنگی دفاع مقدس


نظر شما :