در پیامی صورت گرفت؛

​قیام ۱۵ خرداد و نهضت امام خمینی (ره) سرمشقی برای تمام آزادی خواهان جهان است

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۶ کد : ۹۷۵۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۰۷۷
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو گفت:نهضتی که امام خمینی (ره) پایه گذاری کردند تا امروز ادامه یافته است و آزادی خواهان جهان در کشورهای مختلف دنیا این نهضت و جریان را امتداد می بخشند.
​قیام ۱۵ خرداد و نهضت امام خمینی (ره) سرمشقی برای تمام آزادی خواهان جهان است

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو با اشاره به پیش‌رو بودن سالگرد وفات امام خمینی (ره) گفت: وفات امام (ره) در ۱۴ خردادماه سال ۱۳۶۸ مصیبت بزرگی برای مردم ایران و مسلمانان جهان بود. تشییع باشکوه و بی‌همتایی که با حضور بسیار گسترده مردم برای پیکر ایشان برگزار شد در دنیا بی‌سابقه بود و نشان دهنده جایگاه بسیار والای ایشان در بین مردم داشت. 
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: پس از وفات حضرت امام خمینی (ره) مجلس خبرگان رهبری به سرعت تشکیل جلسه داد و بهترین و شایسته‌ترین فرد را به عنوان رهبر انقلاب انتخاب کردند و ایشان نیز تا امروز به بهترین شکل انقلاب اسلامی را هدایت کرده‌اند.
وی همچنین به سالگرد واقعه ۱۵ خرداد اشاره کرد و گفت: پانزدهم خرداد یادآور روزی است که در آن ملتی ستمدیده به رهبری حضرت امام خمینی (ره) به پا خاستند و با نثار خون شهدا نهضتی را بنیان نهادند که پانزده سال بعد منجر به سرنگونی نظام شاهنشاهی شد. در این روز در پی سخنرانی امام خمینی (ره) در مدرسه فیضیه قم، مردم انقلابی به پا خاستند و جمعی از این انقلابیون توسط نیروهای نظامی در شهر ورامین به شهادت رسیدند و امیدواریم این شهدای عزیز با شهدای عاشورا محشور باشند.
دکتر علیمرادیان ادامه داد: نهضتی که امام خمینی (ره) پایه گذاری کردند تا امروز ادامه یافته است و آزادی خواهان جهان در کشورهای مختلف دنیا این نهضت و جریان را امتداد می‌بخشند.
معاون غذا و دارو ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر ۱۵ خرداد تاکید کرد: امروز عزت و سرافرازی این نظام مقدس، بی شک ثمره اقتدای ملت غیور ایران اسلامی به سیره رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدا و پیروی از تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) است؛ خدمتگزاران مردم در حوزه سلامت نیز با وجود تهدیدات دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سرکردگی استکبار جهانی در جهت برافراشتن پرچم انقلاب اسلامی و محقق شدن اهداف آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

کلید واژه ها: پیام تسلیت رحلت امام خمینی(ره) دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک


( ۵ )

نظر شما :