در راستای ویژه برنامه های روز جهانی غذا صورت گرفت؛

حضور معاون غذا و دارو اراک در گفتگوی ویژه خبری شبکه آفتاب استان مرکزی

۳۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۸ کد : ۱۴۹۷ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۸۵۹
معاون غذا و دارو اراک در گفتگوی ویژه خبری شبکه آفتاب استان مرکزی به موضوع امنیت غذایی ویژه برنامه های گرامیداشت روز جهانی غذا پرداختند.
حضور معاون غذا و دارو اراک در گفتگوی ویژه خبری شبکه آفتاب استان مرکزی

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اراک،دکتر دلاور معاون غذا و دارو اراک در گفتگوی ویژه خبری شبکه آفتاب استان مرکزی  به موضوع امنیت غذایی و  ویژه برنامه های سراسری روز جهانی غذا پرداختند.

برنامه عوارض جانبی استفاده از محصولات خوراکی و آشامیدنی قاچاق و تقلبی و راهکارهای شناسایی کالاهای سلامت محور با استفاده از سامانه TTAC  و برچسب ردیابی و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور با حضور دکتر دلاور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری از شبکه آفتاب استان مرکزی پخش شد.

در این برنامه  وضعیت قاچاق سطح عرضه در زمینه کالاهای دارویی،غذایی و آرایشی بهداشتی سلامت محور و مشکلات موجود بررسی گردید.

هدف از تولید و پخش این برنامه دستیابی به  افزایش آگاهی امنیت غذا و  استعلام مردم از سامانه TTAC  جهت شناسایی کالاهای قاچاق و تقلبی بود.

در این برنامه همچنین دکتر دلاور نیز بر لزوم آگاهی مردم از عوارض کالاهای دارویی،غذایی و آرایشی بهداشتی قاچاق و تقلبی تاکید کردند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

کلید واژه ها: گفتگوی ویژه خبری روز جهانی غذا دکتر دلاور


نظر شما :