به صورت سرزده انجام شد.

بازدید معاون غذا و دارو اراک از کارخانه هنکل پاک وش در شهر ساوه

۰۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۷۵۷۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۵۱
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی در سفر یکروزه به شهر ساوه از واحد تولیدی محصولات شوینده پاک وش "پرسیل و پریل" بازدید کرد.
بازدید معاون غذا و دارو اراک از کارخانه هنکل پاک وش در شهر ساوه

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ در این بازدید دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و خانم مهندس فریده گلستانی کارشناس اداره نظارت، از نزدیک در جریان امکانات، قابلیت ها و نحوه فعالیت آزمایشگاه و واحد کنترل کیفی این واحدهای تولیدی قرار گرفت و از بخش هایی از خط تولید این واحدها بازدید به عمل آورد .
معاون غذا و دارو همچنین ضمن گفتگو با مدیریت این واحد تولیدی و شنیدن توانمندی ها و مشکلات این واحد تولیدی از روحیه تلاشگر و نگاه رو به جلو متخصصین و مدیریت این واحدهای تولیدی قدردانی نمود.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هدف از این بازدیدها را اهمیت فوق العاده سلامت محصولات شوینده  دانستند و افزودند: با توجه به سلامت محوری محصولات شوینده و نقش آن در سلامت مردم، اهمیت نظارت بر  واحد های تولیدی در کارخانجات تولید کننده در استان حائز اهمیت است.
در این بازدید ضمن بررسی کلیه خطوط تولید و محصولات خروجی، مسائل و چالش های پیش رو در صنعت غذایی و بهداشتی استان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص مباحث و مسائل موجود بحث و تبادل نظر شد.
انتهای پیام/
رسول غفاری

کلید واژه ها: بازدید از کارخانجات هنکل پاک وش پرسیل پریل معاون غذا و دارو اراک


( ۴ )

نظر شما :