روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک خبر داد؛

جشن ۴۰ سالگی در اراک/حماسه‌ای به عظمت تاریخ استان مرکزی رقم خورد

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۷ کد : ۲۸۶۵ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۶۴۹
سرپرست دانشگاه ،معاون غذا و دارو،مدیر دارو و جمعی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی هم‌زمان با حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به خیل عظیم راهپیمایان پیوستند.
جشن ۴۰ سالگی در اراک/حماسه‌ای به عظمت تاریخ استان مرکزی رقم خورد

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،دکتر سید محمد جمالیان سرپرست،دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو،دکتر محمد رضا سلمان زاده مدیر دارو و جمعی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی هم‌زمان با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به خیل عظیم راهپیمایان پیوستند.

امروز همه آمده بودند تا با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بگویند هیچ‌گاه مشکلات و حواشی ایجادشده توسط دشمنان داخلی و خارجی باعث نمی‌شود ذره‌ای از آرمان های امام خمینی(ره) و شهدای گران‌قدر ایران اسلامی دور شویم.

دراین‌بین برادران و پدرانی را دیدیم که قامت آن‌ها خم شد تا ایران اسلامی راست‌قامت بماند آری پدران و برادرانی که یادگاران دفاع مقدس و جانبازان دوران ۸ ساله جنگ تحمیلی هستند.

امروز سردی هوا  استان مرکزی همچون لالجین و نهاوند دوچندان بود اما مردم بار دیگر و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند.

آمدند تا وجب به وجب خیابان‌ها مملو از جمعیت باشد و فضایی خالی نماند تا دستاویزی برای رسانه‌های معاند داخلی و خارجی و گرگان زالوصفتی که ایران اسلامی را قبل از انقلاب چپاول کردند ایجاد نشود.

مردم ولایتمدار استان مرکزی امروز آمدند تا بگویند هیچ‌گاه نخواهیم گذاشت خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، ۱۷ هزار شهید ترور و مدافعان حرم پایمال شود و آمدند تا حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.

انتهای پیام/

رسول غفاری

 

کلید واژه ها: راهپیمایی 22 بهمن دکتر علیمرادیان


نظر شما :