گسترش و تشدید بازرسی در آستانه ایام نوروز ۱۴۰۲ از مراکز عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۹:۴۵ کد : ۳۳۲۰۰ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۳۰
مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو اراک گفت: همه‌ ساله در هفته‌های پایانی سال به لحاظ کشش ناشی از افزایش تقاضا در سطح بازار، تشدید بازرسی‌ها و نظارت بر عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی برای برخورد با هرگونه تخلف صورت می‌گیرد.
گسترش و تشدید بازرسی در آستانه ایام نوروز ۱۴۰۲ از مراکز عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، مهندس فریده گلستانی مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو اراک افزود: در آستانه سال جدید، تخلف در عرضه برخی از کالاهای سلامت محور و خدمات مرسوم در این ایام تحت تاثیر قرار گرفته و به لحاظ نظارت از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است.

وی اظهار داشت: این در حالیست که طرح تشدید بازرسی، کنترل و نظارت بر عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی به صورت ادواری در هر روز از سال و از جمله روزهای پایانی سال اجرا می‌شود.

مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو اراک بیان کرد: در سال جاری نیز در روزهای پایانی سال طرح تشدید بازرسی از این واحد ها آغاز شده و در ایام تعطیلات و تا پایان تعطیلات نوروزی نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: امید است با تشدید نظارت جدی در قالب گشت‌های مشترک بر واحدهای صنفی و همکاری ارگان های مربوطه بتوان همانند سال‌های گذشته با اتخاذ این تدابیر و تنظیم بازار؛ سلامت، امنیت و رفاه حال شهروندان عزیز را در عید نوروز فراهم کرد.

وی در پایان بیان کرد: هم استانی های گرامی می توانند در صورت مواجهه با هرگونه فرآورده سلامت محور غیرمجاز، تقلبی و یا قاچاق از قبیل دارو، مواد غذایی، آشامیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی موضوع را از طریق شماره ۳۳۶۷۷۳۸۷ (رسیدگی به شکایات غذا، آرایشی و بهداشتی) و شماره ۳۳۶۷۳۹۱۷ (رسیدگی به شکایات دارویی) و مرکز معرفی و اطلاع رسانی ۱۹۰ به کارشناسان مربوطه اطلاع دهند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: تشدید نظارت ها ایام نوروز معاونت غذا و دارو اراک مهندس گلستانی


نظر شما :