به صورت سرزده صورت گرفت؛

بازدید سرزده معاون غذا و دارو اراک از داروخانه های خصوصی

معاون غذا و دارو و رئیس اداره داروی معاونت بصورت سرزده از داروخانه های خصوصی بازدید بعمل آورد.
۰۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۸ کد : ۶۶۰۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۹۲
معاون غذا و دارو و رئیس اداره داروی معاونت بصورت سرزده از داروخانه های خصوصی بازدید بعمل آورد.
بازدید سرزده معاون غذا و دارو اراک از داروخانه های خصوصی

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم ، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر ناظری رئیس اداره دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه استان مرکزی به صورت سرزده در داروخانه های خصوصی حضور و از این مراکز بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مسئولین فنی داروخانه ها بر تداوم حرکت داروخانه های خصوصی به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته و خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم ، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی تاکید کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه ها، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
رسول غفاری

کلید واژه ها: دکتر علیمرادیان دکتر ناظری بازدید سرزده از داروخانه ها


نظر شما :