در پیامی صورت گرفت؛

پیام تبریک معاون غذا و دارو اراک بمناسبت آغاز سال جدید

۰۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۹ کد : ۸۲۳۴ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۵۹۲
دکتر علیمرایان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با صدور پیامی، آغاز سال جدید و فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت.
پیام تبریک معاون غذا و دارو اراک بمناسبت آغاز سال جدید

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، در پیام  دکتر عباس علیمرادیان آمده است:

بهار فرصتی است مغتنم تا روح در دشت‌‏های معرفت و آگاهی به جولان درآید و مجالی یابد برای تأمّل در راز آفرینش و اندیشه در معنای بلند "احسن الحال". سال نو و فصل بهار همراه با دگرگونی و خرمی طبیعت، آدمی را به عنوان اشرف مخلوقات به همگنی و هماهنگی با نظام آفرینش و حرکت درمسیر تحول و تکامل فرا می خواند و آیات الهی را در جای جای دفتر معرفت به درستی و زیبایی می نشاند تا فطرت دانشجو، دانش پژوه و عقل و دین را توامان در وجود انسان برانگیزاند، با چنین دستمایه ای است که با توکل به خداوند متعال، امور دنیوی سامان و امر آخرت نیز به خیر پایان می یابد.

پس از توفیق الهی، هر موفقیتی که در سال گذشته و در عرصه سلامت برای حوزه غذا و دارو حاصل گردید؛ مرهون زحمات و تلاش های همه همکاران مشفق در سراسر کشور بوده است اینجانب ضمن سپاس و تشکر از زحمات بی دریغ همه ایشان، فرارسیدن سال جدید  را  که از سوی مقام معظم رهبری به نام " جهش تولید "  مزین شده است به آحاد ملت ایران بزرگ  و یکایک این عزیزان تبریک و شاد باش عرض می کنم.

در این ایام دشوار که نه تنها ملت شریف ایران بلکه گستره خاکی درگیر رویارویی سخت و نفس گیر با تهاجم بیماری کرونا است، از شهامت و جانفشانی تمامی داروسازان، پزشکان، پرستاران تمامی خدمتگزاران گمنام عرصه سلامت تشکر و قدردانی می کنم و از خدای متعال می خواهم هم چون گذشته در این راه و مصاف دشوار، یار و یاور ملت ایران باشد و سال جدید را سالی سرشار از سلامت و موفقیت برای ملت ایران و تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دهد.

کلید واژه ها: پیام تیریک سال نو 1399 جهش تولید دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک


نظر شما :