به همت روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک برگزار شد؛

مراسم آئین تکریم و معارفه مدیر دارویی معاونت غذا و دارو اراک

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۳ کد : ۸۸۳۸ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۴۲
جلسه آئین تکریم ومعارفه و بازنشستگی دکتر محمدرضا سلمان زاده مدیر اسبق دارویی معاونت غذا و دارو و دکتر ژیلا محسنی مدیر دارویی معاونت با حضور ریاست دانشگاه، معاون غذا و دارو، رئیس و اعضا انجمن داروسازان ،مدیران و پرسنل معاونت غذا و دارو در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.
مراسم آئین تکریم و معارفه مدیر دارویی معاونت غذا و دارو اراک

 به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ، از سوی دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر ژیلا محسنی به سمت سرپرست اداره دارو معاونت غذا و دارو  منصوب و از زحمات و تلاش های دکتر محمدرضا سلمان زاده که به بازنشستگی نائل آمدند، تقدیر و تشکر شد.

در حکم صادره آمده است: احتراما با توجه به شایستگی ،توانمندی، نعهد، تخصص، جدیت در کار و سوابق ارزنده جنابعالی در انجام امور محوله، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره نظارت بر امور دارو و مواد مخدر» این معاونت منصوب می گردید.

 دکتر سلامان زاده مدیر سابق اداره دارو معاونت غذا و دارو در این مراسم  ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات انجام یافته در طول مسئولیتشان از روسا،معاونین قبل و فعل  دانشگاه ،مدیران ،کارشناسان و همکاران معاونت غذا و دارو رای ایشان آرزوی موفقیت کرده و تمامی موفقیت های چند سال اخیر معاونت غذا و دارو  را حاصل تلاش و مسئولیت پذیری این همکاران عنوان کرد.

دکتر سلمان زاده در ادامه  تبریک و تهنیت صمیمانه خود را به مناسبت انتصاب شایسته سرکار خانم دکتر محسنی به عنوان مدیر دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی تقدیم داشت  و از زحمات و تلاش های خالصانه  همکاران محترم معاونت غذا و دارو اراک تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه افزود: مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر دکتر محسنی ، و همفکری همه نیروهای متخصص و متعهد و بهره برداری از همه تجربیات مدیران و کارشناسان این حوزه موجبات ارتقاء اهداف و خطی مشی حوزه اداره دارو معاونت  غذا و دارو  را فراهم خواهد نمود.
ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی وتحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسالت دارم.

مدیر سابق اداره دارو  ادامه داد:بر خود لازم می دانم، ضمن سپاس از تمامی همکاران گرامی خود در معاونت غذا و دارو و همراهان پرتلاش این عرصه در دانشگاه علوم پزکی استان  مرکزی  که با تدبیر و امید در یکی از حساسترین و دشوارترین برهه ها، کشتی سلامت کالاهای سلامت محور و تامین دارو و تجهیزات پزشکی را سرافرازانه به ساحل نجات نزدیک کردند و مسیر صعب حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی را در حوزه فرآورده های غذایی، دارو و تجهیزات پزشکی و سایر کالاهای سلامت محور هموار نمودند، فرصت را مغتنم شمرده و ازخداوند منان برای همگی شما و خانواده محترمتان سلامتی شادکامی موفقیت روزافزون را آرزو میکنم و همگی رابه خدا می‌سپارم.

 

در ادامه دکترمحسنی مدیر دارویی معاونت غذا و دارو  بیان کردند:ضمن تشکر و همکاری های بی شائبه جناب دکترسلمان زاده،آینده ای خوش همراه با سلامتی را برای ایشان و خانواده آرزو کردند.
در ادامه دکتر جمالیان ریاست دانشگاه و دکتر علیمرایدان معاون غذا و دارو از زحمات پر تلاش چندین ساله دکتر سلمان  زاده مدیر سابق اداره دارو معاونت تشکر و قدردانی و برای دکتر محسنی مدیر اداره دارو معاونت ضمن آرزوی موفقیت در راستای تحقق برنامه ها و اهداف معاونت با بهرهگیری از ایزار های نوین مدیریتی و جلب مشارکت پرسنل خدوم این معاونت در انجام کلیه امور خواستار شدند.

در پایان لوح تقدیر و یادبودی جداگانه از طرف ریاست دانشگاه، معاونت غذا و دارو  و جمعی از همکاران به دکتر سلمان زاده به پاس32 سال تلاش در این معاونت اعطاء گردید.

انتهای پیام

رسول غفاری

کلید واژه ها: مراسم تودیع و معارفه مدیر دارویی معاونت غذا و دارو اراک دکتر سلمان زاده دکتر محسنی


( ۱ )

نظر شما :