بازدید معاون غذا و دارو از واحد تولید پنیر سازی صحرای و شرکت آریا لاوین پارس شهرستان آشتیان

۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۱ کد : ۳۲۳۱۲ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۲۸
دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک به همراه کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی این معاونت در سفر یکروزه به شهر آشتیان از واحد تولیدی شرکت پنیر سازی صحرای و شرکت آریا لاوین پارس واقع در شهر صنعتی شهرستان آشتیان بازدید کرد.
بازدید معاون غذا و دارو از واحد تولید پنیر سازی صحرای و شرکت آریا لاوین پارس شهرستان آشتیان

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ در این بازدید دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه خانم مهندس کلبعلی و رئوفی کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت، از نزدیک در جریان امکانات، قابلیت ها و نحوه فعالیت آزمایشگاه و واحد کنترل کیفی این واحدهای تولیدی قرار گرفت و از بخش هایی از خط تولید این واحدها بازدید به عمل آورد.


معاون غذا و دارو همچنین ضمن گفتگو با مدیریت این واحدهای تولیدی و شنیدن توانمندی ها و مشکلات این واحدهای تولیدی از روحیه تلاشگر و نگاه رو به جلو متخصصین و مدیریت این واحدهای تولیدی قدردانی نمود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هدف از این بازدیدها را اهمیت فوق العاده سلامت محصولات غذایی دانستند و افزودند: با توجه به سلامت محوری محصولات غذایی و نقش آن در سلامت مردم، اهمیت نظارت بر  واحد های تولیدی در کارخانجات تولید کننده در استان حائز اهمیت است.

در این بازدید ضمن بررسی کلیه خطوط تولید و محصولات خروجی، مسائل و چالش های پیش رو در صنعت غذایی استان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص مباحث و مسائل موجود بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: بازدید از کارخانجات شرکت صحرای شرکت آریا لاوین پارس آشتیان معاونت غذا و دارو


نظر شما :